Uitslagen Tumbling 2015 – 2016


Uitslag

FORZA TUMBLINGCUP 02.07.2016 GOES (NEDERLAND)
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
B-NIVEAU
MEISJES MINIEMEN SILKE VAN DEN BOSSCHE 51,600 ZILVER
MEISJES MINIEMEN JINTE SCHEUNIS 50,350 4DE PLAATS
A-NIVEAU
JONGENS MINIEMEN YARO MERCKX 52,425 GOUD
DAMES SENIORS DIANA TEODORU 54,100 ZILVER
HEREN SENIORS SAM FLORU 59,300 BRONS

Lees het verslag


Uitslag

TUMBLINGCUP MEMORIAL BJORN SERNEELS 15.05.2016 TE HERENTALS
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
JONGENS 11-12 JAAR YARO MERCKX 47,40 GOUD
JONGENS 15-16 JAAR SAM FLORU 48,90 ZILVER
JONGENS 15-16 JAAR ILJA CATTEEUW 47,50 BRONS
MEISJES +17 JAAR DIANA TEODORU 48,90 GOUD
B-NIVEAU
MEISJES 11-12 JAAR JINTE SCHEUNIS 52,50 ZILVER
MEISJES 11-12 JAAR SILKE VAN DEN BOSSCHE 47,70 8STE PLAATS

Lees het verslag


Uitslag

GROOT BELGISCH KAMPIOENSCHAP TUMBLING 07 EN 08.05.2016 TE GENT
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
JONGENS 15-17 JAAR ILJA CATTEEUW 61,500 BRONS
MEISJES SENIOREN DIANA TEODORU 55,00 10DE PLAATS
JONGENS SENIOREN BRUCE MOMMERS 63,100 ZILVER

Lees het verslag


Uitslag

VLAAMS KAMPIOENSCHAP TUMBLING C-NIVEAU 23 EN 24.04.2016 TE SCHELLE
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
C-NIVEAU
MEISJES 12 JAAR SILKE VAN DEN BOSSCHE 90,200 ZILVER
MEISJES 12 JAAR JINTE SCHEUNIS 85,400 15DE PLAATS

Lees het verslag


Uitslag

VLAAMS KAMPIOENSCHAP TUMBLING A-NIVEAU 16 en 17.04.2016 TE EKEREN
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
SENIOREN MEISJES DIANA TEODORU 54,400 10DE PLAATS
SENIOREN JONGENS BRUCE MOMMERS 64,000 ZILVER

Lees het verslag


Uitslag

PV 3 TUMBLING C-NIVEAU 19 EN 20-03-2016 TE BREE
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
C-NIVEAU
MEISJES 12 JAAR JINTE SCHEUNIS 87,600 4DE PLAATS

Lees het verslag


Uitslag

PV 3 TUMBLING A/B-NIVEAU 12 EN 13-03-2016 TE BILZEN
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
JONGENS 11-12 JAAR YARO MERCKX 48,700 7DE PLAATS
JONGENS 13-14 JAAR KIANO WAUTERS 59,200 GOUD
JONGENS 15-17 JAAR ILJA CATTEEUW 57,300 4DE PLAATS
MEISJES SENIOREN DIANA TEODORU 52,200 7DE PLAATS

Lees het verslag


Uitslag

PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP TUMBLING A/B-NIVEAU 27 EN 28-02-2016 IN ESSEN
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
JONGENS 11-12 JAAR YARO MERCKX 42,800 4DE PLAATS
JONGENS 13-14 JAAR KIANO WAUTERS 56,600 GOUD
JONGENS 15-17 JAAR ILJA CATTEEUW 54,700 BRONS
MEISJES SENIOREN DIANA TEODORU 55,200 ZILVER* SELECTIE VK/BK
JONGENS SENIOREN BRUCE MOMMERS 61,400 BRONS
JONGENS SENIOREN DYLAN GEYBELS 27,300 6DE

Lees het verslag


Uitslag

PV 1 TUMBLING A-Niveau 06 en 07-02-2016 te Eeklo
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
Jongens 11-12 jaar YARO MERCKX 49,200 6de plaats
Jongens 13-14 jaar KIANO WAUTERS 57,800 GOUD * selectie VK/BK
Jongens 15-17 jaar ILJA CATTEEUW 60,300 BRONS * selectie VK/BK
Meisjes Senioren DIANA TEODORU 51,800 10de plaats
Jongens Senioren DYLAN GEYBELS 61,200 GOUD * selectie VK/BK
Jongens Senioren BRUCE MOMMERS 58,400 4de plaats * selectie VK/BK

Lees het verslag


Uitslag:

PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ANTWERPEN TUMBLING C-NIVEAU 30 en 31-01-2016 TE SCHELLE
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
C-NIVEAU
MEISJES 12 JAAR JINTE SCHEUNIS 88,700 4de

Lees het verslag


Uitslag:

PROVINCIALE VOORRONDE 1 TUMBLING C-NIVEAU 16 en 17-01-2016 in NAZARETH
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
C-NIVEAU
MEISJES U12 JINTE SCHEUNIS 89,900 5de

Lees het verslag


Uitslag

WERELDKAMPIOENSCHAP TUMBLING JEUGD 30-11 t/m 06-12-2015 in ODENSE (Denemarken)
CATEGORIE GYMNAST VOORRONDE PUNTEN VOORRONDE PLAATS FINALE PUNTEN FINALE PLAATS
BOYS U12 KIANO WAUTERS 56,400 14de
BOYS U16 ILJA CATTEEUW 57,500 24ste
GIRLS U16 KATRIEN BRAET 64,900 3de 31,600 6de
BOYS U18 DYLAN GEYBELS 64,100 13de

Lees het verslag


Uitslag

ALTIS TUMBLINGCUP 21 en 22-11-2015 (HULSHOUT)
CATEGORIE GYMNAST PUNTEN PLAATS
A-NIVEAU
Jongens 11-12 Jaar YARO MERCKX 49,58 BRONS
Meisjes 15-17 Jaar KATRIEN BRAET 64,08 GOUD
Jongens 15-17 Jaar ILJA CATTEEUW 59,35 ZILVER
Meisjes Senioren DIANA TEODURO 52,10 5de
Senioren Jongens DYLAN GEYBELS 64,40 GOUD

Lees het verslag


Uitslag

ANTWERP CUP OF TUMBLING 27-09-2015 (BERCHEM)
CATEGORIE GYMNAST VOORRONDE FINALE PLAATS
BOYS U12 KIANO WAUTERS 56,200 26,600 4de
GIRLS U16 KATRIEN BRAET 62,950 * selectie EK 30,800 GOUD
BOYS U16 ILJA CATTEEUW 57,800 29,500 5de
SENIOR MEN BRUCE MOMMERS 57,800 61,000 6de
SENIOR MEN DYLAN GEYBELS 57,200 8ste

Lees het verslag


Print Friendly, PDF & Email